Madeira Dreams to ja – Sonia Otrębska, jednak za moim sukcesem stoi zespół sprawdzonych przez lata partnerów biznesowych,
dla których nie istnieje słowo „niemożliwe”.

Kluczem do sukcesu firmy jest zadowolony klient

     W branży turystycznej działam wiele lat, mam grono wiernych i ufających mi klientów, dla których organizowałam wyjazdy motywacyjne, imprezy integracyjna, wyjazdy incentive.
Idealnie rozumiem potrzeby Polaków i doskonale znam lokalny rynek. Taka mieszanka daje gwarancję zrealizowania Państwa projektu na najwyższym poziomie.
Wielkość imprez, które organizowałam waha się od 6 do 200 osób, dlatego wiem, co sprawdza się najlepiej podczas imprezy dedykowanych licznej grupie pracowników lub klientów korporacji, a co w trakcie incentive travel dla kilkuosobowej grupy.

     Zawsze podchodzę z wielkim zapałem i pełnym profesjonalizmem do organizacji każdego wydarzenia. Dbam o to by uczestnicy wyjazdów firmowych byli zadowoleni i jeszcze przez długie lata mile wspominali chwile spędzone na Maderze.
Madeira Dreams zapewnia kompleksową organizację incentive travel od momentu przylotu na wyspę do końca pobytu: transport, noclegi, wyżywienie oraz niezwykłe atrakcje.
Nasz zespół nie ogranicza oferty do konkretnych miejsc, atrakcji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje naszych klientów.
Uważnie wsłuchujemy się w życzenia klienta na etapie przygotowywania programu wyjazdu, trzymamy rękę na pulsie w trakcie realizacji projektu, dlatego nie trzeba się o nic martwić, gdyż wszystko zapinamy na ostatni guzik.

     Nasza wiedza i doświadczenie jakie posiadamy w organizacji imprez firmowych – incentive travel zapewniają ich uczestnikom niezapomniane wrażenia. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie bazując na sprawdzonych formułach jak również mamy wiele nowych, oryginalnych pomysłów opierających się na naszym bogatym doświadczeniu.
Zapraszamy do kontaktu! Więcej informacji o organizacji wyjazdów firmowych otrzymają Państwo mailowo.

Skontaktuj się z nami!

Madeira
Dreams