Wynajęcie domu wakacyjnego na Maderze to idealny pomysł na wczasy dla tych, którzy lubią swobodę i cenią sobie prywatność. Taką formę wakacyjnego wypoczynku wybierają najczęściej rodziny z dziećmi i grupy przyjaciół. Polacy korzystają z tej opcji w zasadzie przez cały rok. My proponujemy Państwu średniej wielkości dom, zlokalizowany w atrakcyjnej turystycznie miejscowości Caniço de baixo. Nieruchomość położona jest w niedalekiej odległości od oceanu. 

 

Wyjątkowa oferta skierowana do naszych klientów
 Kuchnia

     .

Salon

.

3 Sypialnie

    !

Jesteśmy pewni, że nasza oferta wynajmu domu na Maderze na krótki pobyt lub na dłuższy okres będzie owocować spełnieniem Twoich marzeń o spędzeniu na wyspie cudownego czasu.
Zgłoś się do nas, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wynajmu nieruchomości! Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci przejść przez cały proces wynajmu!

USŁUGI
Wycieczki

     .

Transfer z lotniska

     .

Sprzątanie

     Chcesz przyjechać na długi urlop na wyspę wiecznej wiosny lub chcesz wynająć  dom na dłuższy czas i jedyne czego potrzebujesz, to ogarnąć oraz uporządkować przestrzeń by nie tracić swojego wolnego czasu na porządki?  Zgłoś się do nas – zapewnimy stały porządek i czystość w wynajmowanym  domu. Wyręczymy Cię z obowiązków, na które nie masz czasu. Nasz zespół gwarantuje schludność, szybkość działania i dyskrecję. Zakres i koszty prac sprzątających są ustalane indywidualnie.

.

Skontaktuj się z nami!

Madeira
Dreams