Zakup mieszkania lub domu zagranicą to jedna z najważniejszych decyzji w życiu, dlatego warto, aby w procesie zakupowym mieć wsparcie doświadczonego lokalnego doradcy, który zna rynek i potrafi sprawnie przeprowadzić przez cały proces transakcyjny chroniąc przed pułapkami, które czyhają na nieznających rynek obcokrajowców. Niezwykłe nieruchomości czy apartamenty jakie oferuje Madera są naprawdę godne uwagi, dlatego warto zwrócić się po pomoc w ich zakupie do specjalistów.
 Największy wybór ofert
     Klucz do sukcesu stanowi nasza baza nieruchomości. Znajdziesz u nas szeroki wachlarz ofert sprzedaży mieszkań, domów i działek, dlatego z pewnością każde z naszych nieruchomości znajdą swoich amatorów. Posiadając tak szeroki przegląd rynku jesteśmy przygotowani na spełnienie nawet najbardziej nietypowych preferencji zakupowych. Każdy dostępny u nas apartament czy inna nieruchomość to kwintesencja Madery w różnych odsłonach.
Sprawdzony stan prawny
Nie trać czasu na oglądanie nieruchomości, których stan prawny w rzeczywistości uniemożliwia sprzedaż lub powoduje znaczne ograniczenia w użytkowaniu. Wszystkie oferty mieszkań, domów i działek przed przyjęciem do sprzedaży posiadają zweryfikowany stan prawny. W przypadku, gdy np. nieruchomość posiada nieuregulowane grunty i mogą pojawić się jakiekolwiek problemy z jej zakupem, dowiesz się o tym na samym początku.Znamy lokalny rynek, a Madera nie ma przed nami tajemnic.
Wyjątkowa oferta skierowana wyłącznie do naszych klientów
Zarabianie na zakupionej nieruchomości

     Chcesz kupić mieszkanie, dom na Maderze i traktujesz to jako inwestycje? Planujesz przyjazdy na Maderę kilka razy w roku na krótkie, tygodniowe lub dwutygodniowe pobyty? Chcesz żeby nowo zakupiona u nas nieruchomość przynosiła dochody podczas Twojej nieobecności na wyspie? Mamy idealną ofertę skierowaną tylko dla naszych klientów: najem krótkoterminowy domów, apartamentów dla turystów. Już przy decyzji zakupu mieszkania lub domu nasi specjaliści podpowiedzą Tobie, czy na pewno nieruchomość, którą jesteś zainteresowany idealnie się do tego celu nadaje i przyniesie w krótkim czasie odpowiednie dochody. Zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości do najmu a potem zajmiemy się kompleksowo jej administrowaniem. Odpowiadanie na maile, na telefony, zarządzanie rezerwacjami, przyjmowanie gości, sprzątanie mieszkania, monitorowanie płatnościami za najem i opłatami za mieszkanie, kontrolowanie stanu nieruchomości, przygotowywanie sprawozdań do odpowiednich urzędów na Maderze, dokumentów finansowych to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Nie jesteś rezydentem i potrzebujesz reprezentanta finansowego? Szukasz profesjonalisty znającego się na portugalskich przepisach finansowych by w Twoim imieniu nadzorował wszystkie sprawy księgowe związane z najmowaną nieruchomością? Zgłoś się do Madeira Dreams i kup u nas wymarzona nieruchomość na wyspie wiecznej wiosny a my za nieduże pieniądze zajmiemy się nią kompleksowo!

Jesteśmy pewni, że nasza obszerna baza i doświadczenie naszych doradców będzie owocować spełnieniem Twoich marzeń o zakupie nieruchomości.
Zgłoś się do naszych doradców, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu nieruchomości! Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci przejść przez cały proces zakupu!
Sprawdź kilka praktycznych porad, jakie przygotowaliśmy z myślą o klientach dokonujących zakupu mieszkania, domu lub działki za pośrednictwem Madeira Dreams.

USŁUGI
Administracja nieruchomością

     Posiadasz mieszkanie, ale wyjeżdżasz z wyspy i nie ma się nim kto zaopiekować? Kupiłeś nieruchomość na Maderze i chcesz by podczas Twojej nieobecności zarabiała na siebie? Planujesz najem krótkoterminowy dla turystów (oferta zarezerwowana wyłącznie dla klientów, którzy dokonali zakupu nieruchomości z Madeira Dreams) a może długoterminowy, ale nie masz czasu na odpowiadanie na maile, telefony… administrowanie nieruchomością? Skontaktuj się z nami a my najpierw profesjonalne przygotujemy nieruchomoś
do najmu a potem zajmiemy się kompleksowo jej administrowaniem.

Podpowiemy również jak najlepiej wyeksponować plusy Twojej nieruchomości, aby prezentowana oferta zainteresowała szerokie grono potencjalnych klientów. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z najemcami, monitorujemy na bieżąco płatności i stan nieruchomości, znajdujemy nowych lokatorów i pilnujemy wszelkich formalności. Zakres i koszty tej usługi pozostają do indywidualnego ustalenia.

Architektura wnętrz

     Pod tym pojęciem kryje się szeroki wachlarz usług z zakresu projektowania i dekoracji wnętrz. Mieszkanie wymagające remontu albo w stanie deweloperskim? Kupiłeś nieruchomość, ale wymaga ona pewnych nakładów pracy? Chętnie pomożemy zaprojektować przestrzeń, przeprowadzić prace wykończeniowe i przypilnować realizacji założonych prac. Na Twoje życzenie zajmiemy się również dekoracją i przygotowaniem nowej nieruchomości do komfortowego zamieszkania.

Możemy również zadbać o całkowicie nową aranżację wnętrza w mieszkaniu lub domu, który już posiadasz. Jeśli chcesz czegoś nowego, świeżego, a może tylko przemeblować… zaprojektujemy wnętrze do Twoich indywidualnych potrzeb. Dopasujemy ofertę, jej zakres i koszty indywidualnie.

Sprzątanie

     Chcesz przyjechać na urlop do swojego mieszkania i jedyne czego potrzebujesz, to ogarnąć i uporządkować przestrzeń by nie tracić swojego urlopu na porządki? Kupiłeś nieruchomość, ale zanim się wprowadzisz chcesz ją starannie posprzątać? A może zrobiłeś remont i sam nie dasz rady z porządkami? Wynajmujesz mieszkanie i skończyła Ci się umowa najmu i czekasz na nowego lokatora, a mieszkanie wymaga odświeżenia? Zgłoś się do nas – zapewnimy stały porządek i czystość w Twoim mieszkaniu czy domu. Wyręczymy Cię z obowiązków, na które nie masz czasu. Nasz zespół gwarantuje schludność, szybkość działania i dyskrecję.Zakres i koszty prac sprzątających są ustalane indywidualnie.

PRAKTYCZNE PORADY
Praktyczne porady przy poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości

     Osoba, która szuka nieruchomości najpierw określa swoje preferencje i wymagania, na ich podstawie pośrednik znajduje wszystkie dostępne na rynku, spełniające kryteria podane przez klienta. Istnieje również możliwość wyszukiwania nieruchomości na zlecenie, pośrednik szuka wtedy nieruchomości, której parametry określi klient.

Nawet jeśli początkowo jesteś pełen nadziei i zapału w samodzielnym szukaniu nieruchomości, obszerność oferty i liczba portali, na których można znaleźć ogłoszenia, zazwyczaj szybko Cię przerasta. Dużo bardziej komfortowe jest oddanie tej pracy w ręce pośredników, którzy doskonale znają rynek nieruchomości, wiedzą, gdzie rzeczywiście warto szukać, a także mają dostęp do dodatkowych baz danych i kontaktów wypracowanych przez lata doświadczeń. Nie musisz więc przeglądać codziennie kilkunastu stron z ogłoszeniami o sprzedaży nieruchomości. Pośrednik zrobi to za Ciebie, a oprócz tego postara się zaplanować spotkania ze sprzedającymi w najdogodniejszym dla Ciebie terminie.

     Korzystanie z usług naszego pośrednika jest także dużo bezpieczniejsze i gwarantuje pewność dokonania transakcji zgodnej z przepisami prawnymi. Profesjonalny pośrednik będzie Ci towarzyszył na każdym etapie kupna nieruchomości. Bardzo istotnym elementem tego procesu jest spotkanie ze sprzedającym. Nasi pośrednicy zwrócą Twoją uwagę nie tylko na zalety mieszkania, którym jesteś zainteresowany, ale także na jego wady. Jest to szczególnie istotne, zwłaszcza kiedy kupujesz nieruchomość na rynku wtórnym. Ewentualne usterki i niedociągnięcia nie będą dla Ciebie wówczas zaskoczeniem. Dużym problemem przy zakupie nieruchomości zagranicą jest nieznajomość specyfiki terenu i dotyczy to przeróżnych aspektów. Często po prostu nasi klienci nie znają pułapek, które czyhają na obcokrajowców, gdyż w Polsce takie problemy nie występują. Kiedy zaczynamy współpracę z naszymi klientami i zaczynamy budować z nimi obraz ich wymarzonej nieruchomości często słyszymy, że gdyby nie współpraca z nami zakup marzeń mógłby się zakończyć zupełnie odmiennie. Kupno nieruchomości budzi często wiele emocji. Nasz pośrednik jako strona pomiędzy kupującym a sprzedającym ułatwi Ci ocenę sytuacji na chłodno, a co najważniejsze pomoże w negocjacji ceny.

Kiedy już wybierzesz interesującą Cię nieruchomość, przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności. Zaczynając od sporządzenia umowy przedwstępnej, zawarciu aktu notarialnego aż po załatwienie spraw w Portugalskim Urzędzie Skarbowym, przepisanie wszystkich mediów na Twoje nazwisko u lokalnych dostawców usług.

Mieszkania, domu nie kupujesz codziennie, dlatego warto zdać się w tym wypadku na pomoc profesjonalisty. Pamiętaj, że nietrafiona transakcja przyniesie Ci duże szkody, także finansowe, dlatego zakup wymarzonej nieruchomości zostaw w rękach specjalistów takich jak Madeira Dreams.

Skontaktuj się z nami!

Madeira
Dreams